Jedálenský stôl pre príjemné stolovanie vašich žiakov a študentov

Aké parametre má spĺňať školský jedálenský stôl? Medzi základné vlastnosti rozhodne patrí pevná stabilná doska vystužená oceľovou priečkou po celom obvode a silná robustná kovová konštrukcia s lakovanou práškovou farbou.

Pevné nohy našich stolov sú navyše ukončené plastovými koncovkami, ktoré výborne tlmia hluk, predchádzajú posunom stola a zároveň nepoškodzujú podlahu neestetickými šmuhami či odtlačkami. Samozrejmosťou stolov je odolnosť voči mechanickému poškodeniu a minimálna opotrebovanosť aj pri vyššom zaťažení. Oblé hrany zvyšujú bezpečnosť. Kvalitný materiál stolovej dosky a konštrukcie podčiarknu dlhú životnosť stola. Kuchynský personál zaiste uvíta, že jedálenský stôl od Školáčika Maja je nenáročný na údržbu a čistenie.

Jedálenský stôl vo viacerých rozmerových prevedeniach

Naša ponuka zahŕňa niekoľko modelov.

Žiadaný je jedálenský stôl s chrómovými nohami. Klasiku predstavuje štvorcový jedálenský stôl 800×800 cm, resp. obdĺžnikový jedálenský stôl s rozmermi 1200×800 cm.

Môžete si vybrať z viacerých farebných konštrukcií (červená, modrá, fialová, žltá, čierna, fialová, sivá) ako aj farieb dosiek (buk, jelša, dub). Jedálenské stoly máme vo viacerých veľkostiach a výškach dosky: 0 (40 cm, 1 – 3 roky), 1 (46 cm, 3 – 4 roky), 2 (53 cm, 4 – 6 rokov), 3 (59 cm, 6 – 8 rokov), 4 (64 cm, 8 – 11 rokov), 5 (71 cm, 11 – 14 rokov), 6 (76 cm, 14 a viac rokov) a 7 (82 cm, dorast).

Estetika stravovania vďaka jedálenskému stolu

e dôležité podotknúť, že jedálenské zariadenie do istej miery odráža mieru starostlivosti o školákov.

Doprajte im príjemné stolovanie, ktoré netvorí len chutné jedlo, osviežujúce nápoje a príjemná konverzácia, ale aj pevný jedálenský stôl. Nesmie chýbať pohodlné a zdravé sedenie, o ktoré sa postarajú naše jedálenské stoličky.

Spolu s jedálenským stolom vytvoria ideálne podmienky pre vychutnávanie si desiaty, obeda či olovrantu. Okrem jedálne vybavíme kvalitným nábytkom aj vaše triedy, učebne a šatne. Stavte na moderný školský nábytok pre svojich žiakov (školské lavice, knižnice, katedry, PC stoly, školské stoličky a i.), ale aj učiteľov. Tí zaiste ocenia štýlový a praktický kancelársky nábytok, ktorý im poskytne dostatočný priestor na úschovu dokumentov, študijných materiálov a ostatných vecí a zároveň vytvorí útulný kabinet či zborovňu.