Školský nábytok, ktorý dbá na zdravie žiakov

Uvažujete nad lepším vybavením triedy? Riešením je školský nábytok od Školáčika Maja. Je nielen funkčný, ale aj pevný, odolný, nastaviteľný, estetický a hygienicky nezávadný. Garantujeme, že náš školský nábytok spĺňa predpísané technické, ergonomické aj bezpečnostné požiadavky.

Bol navrhnutý s dôrazom na zdravie žiakov aj pedagógov (výška operadla, sklon a šírka sedacej plochy atď.). Poskytne žiadanú oporu a stabilitu pri sedení a maximálne pohodlie pri učení. Viacero štúdii preukázalo, že k nárastu porúch správneho držania tela u detí dochádza najmä po nástupe do prvého ročníka základnej školy až do jedenásteho roku života. Aj z toho dôvodu riaditelia starostlivo vyberajú a zvažujú, aký školský nábytok nakúpiť. Teší nás, že mnohí si vyberajú práve nábytok od Školáčika Maja.

Funkčný školský nábytok

Vybavte svoje triedy, učebne, laboratória, šatne, jedáleň a ostatné školské priestory prvotriednym nábytkom.

Prispôsobí sa nielen potrebám žiakom a vyučujúcim, ale aj dispozičným požiadavkám priestoru. Náš školský nábytok sa navyše pomerne rýchlo a jednoducho čistí. Jeho údržba si nevyžaduje špeciálne prípravky či čistiace prostriedky. Disponujeme mimoriadne rozsiahlym sortimentom, ktorý o. i. zahŕňa aj školské lavice (dvoj- aj jednomiestne).

Disponujú nastaviteľnou výškou, dostatočným úložným priestorom v podobe odkladacieho košíka, ako aj praktickým háčikom na zavesenie školského batohu. Ten sa nebude zbytočne povaľovať po podlahe, a teda nehrozí riziko, že sa oň niekto potkne či nebodaj zraní. Ku komfortu zaiste prispeje náš školský nábytok v podobe čalúnených školských stoličiek. Alebo dáte prednosť stoličkám s regulovateľnou výškou? Výber je len na vás. Samozrejme, radi vám pomôžeme vybrať školský nábytok na mieru. Stačí nás kontaktovať.

Bezpečnosť školského nábytku

Uvedomujeme si, že školský nábytok patrí k najvyťaženejšiemu zariadeniu počas výučby. Preto dbáme na jeho pevnú konštrukciu, ako aj bezpečnosť.

Lavice majú zaoblené rohy a stoličky sú ukončené plastovými zátkami, ktoré zmierňujú prípadné zakopnutia a zároveň šetria opotrebovanie podláh. Vašu triedu či učebňu vybavíme aj ostatnými funkčnými doplnkami ako tabule, knižnice, katedry, skrine a pod.

Ponúkame aj nábytok pre materské školykancelársky nábytok a nábytok do jedálne (jedálenský stôlstoličky). Taktiež u nás výhodne nakúpite PC stoly, kovový nábytok a vybavenie do šatne.