Štýlové a praktické školské lavice

Ak školské lavice, tak od Školáčika Maja. Zohľadňujú prísne bezpečnostné aj ergonomické požiadavky a stanú sa estetickou a praktickou súčasťou každej triedy či učebne. Máme ich v mnohých farebných zostavách, čiže ich viete zladiť s ostatným nábytkom a zariadením.

Niektoré modely sú dokonca výškovo regulovateľné, čiže – obrazne povedané – rastú s vašimi žiakmi. Naša ponuka zahŕňa dvojmiestne aj jednomiestne školské lavice. V prípade potreby je možné žiakov usadiť samostatne, čo vyučujúci obzvlášť uvíta pri písaní diktátov alebo písomiek. Naše školské lavice disponujú praktickým odkladacím priestorom, a teda žiaci nebudú mať chaos na lavici. Zároveň sú vybavené háčikom na zavesenie školskej tašky. Zabudnite na povaľujúce sa batohy po celej triede.

 

Bezpečný aspekt školských lavíc

Sme mimoriadne prísni, čo sa týka bezpečnosti, a preto naše školské lavice (ako aj ostatný školský nábytok) spĺňajú predpísané bezpečnostné parametre.

Nielenže majú zaoblené rohy s narážacou páskou, ktoré eliminujú riziko nepekných modrín. Ich pevná a stabilná konštrukcia bráni prevráteniu či iným pohybom.

Zásluhu na tom majú aj gumovo-plastové zátky, ktorými sú ukončené nohy lavice. Nezanechávajú nevábivé šmuhy na podlahách a vo všeobecnosti sú k nim mimoriadne šetrné. Sme si istí, že školské lavice od Školáčika Maja sa stanú praktickou, dizajnovou a mimoriadne funkčnou súčasťou každej triedy.

 

Školské lavice ako výborná investícia

Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré prispievajú k dlhej životnosti nábytku, a zároveň sa pomerne ľahko čistia. Rozhodne ide o investíciu, ktorá sa vyplatí. Ak už chcete výhodne investovať, dávame do pozornosti aj naše školské stoličky, ktoré sa perfektne hodia k laviciam. Poskytnú dokonalú oporu sedacím svalom aj chrbtici.

Na výber máte hneď niekoľko modelových a farebných prevedení. Keďže neodmysliteľnou súčasťou slovenských škôl je jedáleň, tak sme našu ponuku rozšírili aj o nábytok do jedálne (jedálenský stôl, stoličky). Záleží nám na pohodlí škôlkarov a predškolákov, a preto u nás taktiež nakúpite kvalitný nábytok pre materské školy. Pedagogickému personálu do kabinetov a kancelárií odporúčame prvotriedny kancelársky nábytok. Do každej zborovne či triedy sa hodí tabuľa – informačná, otočná, školská či vo forme vitríny. U nás ich dostať za výborné ceny.