Školské stoličky podporujúce zdravé sedenie žiakov počas výučby

Kvalitné a pohodlné školské stoličky sú neodmysliteľnou súčasťou tried, učební, laboratórií, posluchární či zborovní. Ich úlohou je zaistiť komfortné sedenie. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko modelových prevedení, ktoré si obľúbili viaceré slovenské školy. Stoličky sú tvorené pohodlným a pevným sedákom aj operadlom zaisťujúcim dokonalú oporu chrbtice.

Samozrejmá je pevná konštrukcia. Nohy stoličiek sú (v závislosti od modelu) ukončené gumovo-plastovými krytkami. Ich úlohou je zabrániť vzniku škrabancov a šmúh na podlahe. Zároveň účinne tlmia hluk, čo oceníte pri vstávaní a sadaní žiakov. Školské stoličky máme vo viacerých farebných prevedeniach (sivá, červená modrá, zelená, žltá, čierna či fialová farba konštrukcií) – čiže ich viete ľahko zladiť s ostatným zariadením.

Výškovo nastaviteľné školské stoličky

Doprajte svojim žiakom školské stoličky, ktoré zbytočne nezaťažia chrbticu či sedacie svaly.

Dbáme, aby naše školské stoličky spĺňali požiadavky kladené na zdravé sedenie žiaka počas vyučovania. Maximálne pohodlie poskytnú školské stoličky Junior, ktorých čalúnené  operadlo a sedák sú potiahnuté kvalitnou látkou.

Žiadané sú aj školské stoličky Junior-R a Krys-R s regulovanou výškou (3 – 4 a 5 – 6) a sedákom aj operadlom z bukovej lakovanej preglejky. Sú dokonale prispôsobiteľné a postarajú sa o komfortné sedenie vyšších aj nižších detí. K ďalším charakteristikám stoličiek patrí jednoduchá údržba, výborná stabilita aj pomerne ľahká manipulovateľnosť. Niektoré modely sú stohovateľné, čiže v prípade potreby ich môžete naskladať na seba a získate tak požadovaný voľný priestor.

Komfort vďaka školským stoličkám

K stoličkám odporúčame školské lavice pre maximálne pohodlie pri písaní, čítaní a iných školských aktivitách.

Naša bohatá ponuka zahŕňa aj ostatný praktický a moderný školský nábytok, ktorý sa stane estetickou a funkčnou ozdobou každej triedy alebo učebne.

Naše portfólio dopĺňa štýlový nábytok do školských jedální (jedálenský stôl, stoličky), keďže žiaci si zaslúžia príjemné a pohodlné stolovanie. Nezabúdame ani na vyučujúcich. Sme si istí, že náš kancelársky nábytok (stolystoličkyskrine, police, zostavy, kontajnery a i.) im poskytne dostatok priestoru a napomôže pri lepšej organizácii potrebným dokumentov a študijných materiálov.