Praktické a mimoriadne odolné plechové skrine

Odolné plechové skrine sú obzvlášť odporúčané do náročnejších prostredí (šatne, laboratóriá, dielne, sklady a pod.). Vzhľadom na obľúbenosť priemyselného interiérového štýlu sa hodia aj do kancelárií, kde rozhodne nie sú len na okrasu. Ich výhodou je moderné prevedenie a pomerne veľká nosnosť.

Aj preto sú žiadané v triedach, pracovných učebniach či laboratóriách s mnohými učebnými materiálmi a pomôckami, ale i v kanceláriách, kde sa nachádza množstvo šanónov a dokumentácie.

 

Bezpečnosť plechových skríň

Naša ponuka zahŕňa menšie aj väčšie plechové skrine.

Mimoriadne obľúbené sú plechové skrine s posuvnými dverami. Viaceré modely disponujú uzamykateľným zámkom, čiže do skrine sa nedostane nikto nepovolaný. Vaše pracovné dokumenty, spisy, zmluvy, faktúry a iná administratívna dokumentácia budú nielen bezpečne ukryté, ale aj pekne roztriedené.

Vďaka tomu vždy rýchlo nájdete dokument, ktorý hľadáte. Plechové skrine vám totiž poskytnú dostatok úložného priestoru. Ich výhodou je okrem bezpečnosti, odolnosti a stabilnej konštrukcie aj jednoduchá údržba. V prípade znečistenia sa rýchlo čistia. Naša ponuka zahŕňa aj plechové skrine vhodné na úschovu oblečenia, obuvi či pracovného vybavenia.